Number of items: 273

Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1899. Athenaeum, X+329+2 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben.
20248.

2 800 HUF

Gyenes Gyula: Vázlatkönyv. Gépirat, papír, 40p. Hn, é.n. k.n. Avantgard és dadaista novellák, versek gyűjteménye.
20249.

4 000 HUF

Vadász Norbert: Vidám dunántúli apróságok. (Viccek, anekdoták). Közli: - - prémontrei tanár. (DEDIKÁLT). Keszthely, 1935, Mérei-ny., 48 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, egy-két kissé foltos lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20250.

2 400 HUF

Kassák Lajos: Marika, énekelj! Az új magyar regény. Bp., [1930], Pantheon, (Globus-ny.), 319 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
20251.

2 000 HUF

Kassák Lajos: Angyalföld. Az új magyar regény. Bp., [1929], Pantheon (Globus-ny.), 356+(4) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
20252.

2 800 HUF

Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I. köt. Bp., [1934], Pantheon (Tolnai-ny.), 315+(5) p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, a borítón folttal.
20253.

2 400 HUF

Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp.,én., Athnaeum, 228 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, kis foltokkal a borítón.
20254.

2 800 HUF

Hangay Sándor: Csókok könyve. Beődi Balogh Gábor (szecessziós) címlapjával. Bp., 1911, Kunossy, Szilágyi és Társa, 94+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
20255.

1 400 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított címlappal, az elülső szennylap, a címkép, és a címlap kijár.
20257.

1 000 HUF

Vitéz Dr. József Ferenc királyi herceg: Magyar föld dalai. Bp., 1930, Stephaneum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20258.

1 600 HUF

A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20259.

1 600 HUF

Jobbágy Károly: Hó és nap. Bp., 1963. Magvető. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kiadói, kopottas félvászon kötésben, intézményi bélyegzővel.
20260.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF