Number of items: 273

20224.

5 000 HUF
10

Reviczky Gyula összes költeményei. I-II. Rendezte: Koroda Pál. Budapest, 1895, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott, kissé sérült kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél. Kis sérüléssel, 1-1 lap kijár.
20225.

5 000 HUF

Dr. Búsbach Péter: Egy viharos emberöltő I-II. egybekötve. Bp., Benkő Gyula bizománya, 1906, újrakötött félvászon kötés.
20226.

5 000 HUF

Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Folttal, aláhúzásokkal, sérült kötéssel,
20227.

5 000 HUF

Kincsestár sorozat 12 kötete: Moesz Gusztáv: A gombák.; Ifj. Erdély Sándor: A szén.; Kilián Zoltán: Rádióesztétika.; Szőllősy Lajos: A táplálkozás.; Szabó Vendel: Katholicizmus.; Szabó Zoltán: Származás és öröklődés.; Zimmermann Ágoston: Fejlődéstan.; Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát?; Burger Károly: Az egészséges nő.; Kerék Mihály: Földbirtokpolitika.; Czettler Jenő: Agrárpolitika.; Ihrig Károly: A szövetkezetek. Bp., 1929-1943, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
20228.

5 000 HUF

Noszlopi László 3 műve: Emberismeret és emberekkel való bánás; A titkos erők és tanítások lélektana; A szeretet lélektana és bölcselete. Bp., 1942-1944, Pantheon, 247+(1) p.; 136 p.; 175+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzésekkel.
20229.

3 200 HUF
8,67
10,00

20230.

3 200 HUF
8,67
10,00

1905 Ország Világ. Szépirodalmi képes hetilap. Jubiláris almanach. Szerk.: Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., Országos Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült hiányos gerinccel.
20231.

6 000 HUF

20232.

3 000 HUF

20233.

1 800 HUF

20234.

4 000 HUF

Fekete István 3 műve: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói papírkötés. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20235.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF