Books: Other rarities Number of items: 273
3036020
20274
458
Veres Péter: Gyepsor. Elbeszélések, versek. Bolyai Könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia, 157+(3) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
2 400 HUF
3064302
20275
458
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny., 456+29+3 p. Sérült kiadói egészvászon kötés elvált gerinccel.
2 000 HUF
3068535
20276
458
Szalay Mihály: Guszti. Vidám képek a diákéletből. Komárom Spitzer Sándor, 119 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
3 600 HUF
3068718
20277
458
Timothy Garton Ash: A biodalom hanyatlása. Létezik-e közép-Európa? Esszék. Bp., 1989, Független Kiadó, 105 p. Szamizdat. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
3067944
20278
458
Gaskell, [Elizabeth Cleghorn]: Phillis unokahugom. Ford.: Huszár Imre. Pest, 1867, Kisfaludy-Társaság (Emich Gusztáv-ny.), 1 sztl. lev.+ 155 p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban. A bajsai Vojnits-család (nemes és báró) két tagjának tulajdonosi bélyegzőjével.
3 600 HUF
3001084
20279
458
Széchenyi-igék. Összeáll.: Dr. Péter Ernő. Bp., é.n. (cca 1940), Széchenyi Munkaközösség, 31+(1) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, középen hajtott, kissé foltos borítóval.
2 600 HUF
3000911
20280
458
2 400 HUF
3000324
20281
458
Fekete Gyula: Csördülő ég. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2 400 HUF
3064191
20282
458
Magyar Jogászegyleti Értekezések 4 kötete: DEák Ferencz emlékezete, Csemegi Károly emlékezete, Justh Zsigmond, Tiz év a magyar parliament történetéből. Szétesett állapotban.
3 000 HUF
3050837
20283
458
György Deák: Annyivéri magyarok. 1870, Pest, Corvina Társulat, papírkötés.
2 000 HUF
3050895
20284
458
Mantegazza Pál: A szerelem élettana. Bp., 1894, Rozsnyai Károly, foltos kiadói egészvászon kötés.
2 000 HUF
3038826
20285
458
Gelsei Bíró Zoltán: Bethlen. Történelmi eposz. Bp., 1930, Bethlen Történelmi Eposz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, hiányzó előzéklap, kopottas állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house