Number of items: 273

20274.

2 400 HUF

Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny., 456+29+3 p. Sérült kiadói egészvászon kötés elvált gerinccel.
20275.

2 000 HUF

Szalay Mihály: Guszti. Vidám képek a diákéletből. Komárom Spitzer Sándor, 119 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20276.

3 600 HUF
9,76
11,25

Timothy Garton Ash: A biodalom hanyatlása. Létezik-e közép-Európa? Esszék. Bp., 1989, Független Kiadó, 105 p. Szamizdat. Kiadói papírkötés.
20277.

3 000 HUF

Gaskell, [Elizabeth Cleghorn]: Phillis unokahugom. Ford.: Huszár Imre. Pest, 1867, Kisfaludy-Társaság (Emich Gusztáv-ny.), 1 sztl. lev.+ 155 p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban. A bajsai Vojnits-család (nemes és báró) két tagjának tulajdonosi bélyegzőjével.
20278.

3 600 HUF
9,76
11,25

Széchenyi-igék. Összeáll.: Dr. Péter Ernő. Bp., é.n. (cca 1940), Széchenyi Munkaközösség, 31+(1) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, középen hajtott, kissé foltos borítóval.
20279.

2 600 HUF
7,05

20280.

2 400 HUF

Fekete Gyula: Csördülő ég. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20281.

2 400 HUF

Magyar Jogászegyleti Értekezések 4 kötete: DEák Ferencz emlékezete, Csemegi Károly emlékezete, Justh Zsigmond, Tiz év a magyar parliament történetéből. Szétesett állapotban.
20282.

3 000 HUF

György Deák: Annyivéri magyarok. 1870, Pest, Corvina Társulat, papírkötés.
20283.

2 000 HUF

Mantegazza Pál: A szerelem élettana. Bp., 1894, Rozsnyai Károly, foltos kiadói egészvászon kötés.
20284.

2 000 HUF

Gelsei Bíró Zoltán: Bethlen. Történelmi eposz. Bp., 1930, Bethlen Történelmi Eposz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, hiányzó előzéklap, kopottas állapotban.
20285.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF