Books: Other rarities Number of items: 273
3068027
20348
458
Szerencsés Károly: Megrendülő világviszonyok. Lőtávolon kívül. Bp., 2021, Kairosz. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3044191
20349
458
Gaghy Dénes: A Rákóczi-kor elbeszélő költészete. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 98+1 p. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés.
1 200 HUF
3044052
20350
458
Brankovics György: Shakespeare jellemképei. Ujabb tanulmányok. Bp.,(1878),Aigner Lajos, (Rudnyánszky A-ny.),153+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, a címlapon bejegyzésekkel, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2990418
20351
458
Náray Tamás: Anyám szerint. Bp., 2022, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
3044079
20352
458
Paulovics István: Reviczky Gyula. Bp., 1910.,Franklin, 1t.+239+1 p.+11t. Átkötött egészvászon-kötés, hiányos címlappal.
1 200 HUF
3044364
20353
458
Giacomo Casanova emlékiratai. Ford.: Takács Mária. A Világirodalom memoárjai. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1 200 HUF
3045799
20354
458
Speter Erzsébet: Nevem Speter Erzsébet. DEDIKÁLT! Bp., 1997. Türelem Háza. Kiadói papírkötésben
3 000 HUF
2976806
20355
458
2 600 HUF
3023139
20356
458
Kalandok és útirajzok az ifjúság számára. Az Otthon Könyvtára. Szerk.: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. Bp., [1907], Phönix Irodalmi Rt. (Jókai-ny.), 249+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kisebb folttal, hiányzó címlappal.
1 000 HUF
3068834
20357
458
Dénes György: Romeo vacsorája. Bp., 1942, Papp Jenő kiadása, kiadói sérült papírkötés.
1 000 HUF
3030585
20358
458
Shakespeare, William: Tévedések játéka. Vígjáték öt felvonásban. Ford.: Arany László. hn.én., nyn., 87 p. Papírkötés, felvágatlan lapokkal. Domahidy Miklós névbejegyzésével, dátumozásával (1943. VI. 17.) = Domahidy Miklós (1922-2008) író, forgatókönyvíró, borász?
2 000 HUF
3026746
20359
458
Naomi Toth: Robert de Niro. Bp., 2014, Vintage Media. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house