Number of items: 273

Szerencsés Károly: Megrendülő világviszonyok. Lőtávolon kívül. Bp., 2021, Kairosz. Kiadói papírkötés.
20348.

2 000 HUF

Gaghy Dénes: A Rákóczi-kor elbeszélő költészete. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 98+1 p. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés.
20349.

1 200 HUF

Brankovics György: Shakespeare jellemképei. Ujabb tanulmányok. Bp.,(1878),Aigner Lajos, (Rudnyánszky A-ny.),153+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, a címlapon bejegyzésekkel, kissé kopott borítóval.
20350.

1 200 HUF

Náray Tamás: Anyám szerint. Bp., 2022, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20351.

3 000 HUF

Paulovics István: Reviczky Gyula. Bp., 1910.,Franklin, 1t.+239+1 p.+11t. Átkötött egészvászon-kötés, hiányos címlappal.
20352.

1 200 HUF

Giacomo Casanova emlékiratai. Ford.: Takács Mária. A Világirodalom memoárjai. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói kopott félvászon-kötés.
20353.

1 200 HUF

Speter Erzsébet: Nevem Speter Erzsébet. DEDIKÁLT! Bp., 1997. Türelem Háza. Kiadói papírkötésben
20354.

3 000 HUF

20355.

2 600 HUF
7,05

Kalandok és útirajzok az ifjúság számára. Az Otthon Könyvtára. Szerk.: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. Bp., [1907], Phönix Irodalmi Rt. (Jókai-ny.), 249+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kisebb folttal, hiányzó címlappal.
20356.

1 000 HUF

Dénes György: Romeo vacsorája. Bp., 1942, Papp Jenő kiadása, kiadói sérült papírkötés.
20357.

1 000 HUF

Shakespeare, William: Tévedések játéka. Vígjáték öt felvonásban. Ford.: Arany László. hn.én., nyn., 87 p. Papírkötés, felvágatlan lapokkal.   Domahidy Miklós névbejegyzésével, dátumozásával (1943. VI. 17.) = Domahidy Miklós (1922-2008) író, forgatókönyvíró, borász?
20358.

2 000 HUF

Naomi Toth: Robert de Niro. Bp., 2014, Vintage Media. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20359.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF