Number of items: 273

20360.

2 000 HUF

2009 Napút. XI: évf. 6. sz. 2009. augusztus. Csáth-szám, 128 p. + Sárközi László: Csikágó. Szonettciklus. Napút-füzetek 36. Bp., Napkút Kiadó Kft, 24 p. Kiadói papírkötés.
20361.

2 000 HUF

20362.

600 HUF
1,63
1,88

Latzkó Andor: Békebíróság. Bp., 2021, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben.
20363.

1 200 HUF

20364.

1 200 HUF

Lovik Károly, ifj.: Vendégségben őseinknél. Dallos Hanna rajzaival. Bp., [1936], Franklin-Társulat, 133+(3) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20365.

1 600 HUF

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyüjteménye. Bp.,én,Méhner Vilmos. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
20366.

1 000 HUF

Rónai Mihály András: Két háború közt. Versek. 1937, Athenaeum, kiadói papírkötés, szakadással. A szerző által dedikált.
20367.

1 600 HUF

A demokratia védelme. Bernát István előadása A Magyar Tudományos Akadémiában 1913. évi február hó 10-én. Bp., 1913, Kilián Frigyes utóda, foltos, kissé szakadt kiadói papírkötés.
20368.

1 200 HUF

Caine, Hall: A vörös Jázon. Ford.: Mikes Lajos. Egyetemes Regénytár. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 317+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
20369.

1 000 HUF

Demse Márton: Csángó küzdelem. Hargita, 2005, dedikált + Töttösy Ernő: Jog és ököljog. Mécses, 1991, dedikált
20370.

1 400 HUF

Jókai Mór: Kis dekameron. Franklin, Bp., 1884, második kiadás, kissé sérült kiadói egészvászon kötés.
20371.

1 400 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF