Number of items: 273

Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
20396.

900 HUF
2,44
2,81

20397.

900 HUF
2,44
2,81

20398.

1 000 HUF

20399.

1 200 HUF

20400.

1 200 HUF

Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Benne Darvas József, Veress Péter, Tamási Áron, Illyés Gyula, Németh László és mások novelláival. Kiadói papírkötésben, sérült kiadói illusztrált papír védőborítóban.
20401.

1 200 HUF

20402.

1 400 HUF

20403.

800 HUF

20404.

1 800 HUF

20405.

1 200 HUF

20406.

1 400 HUF

Aigner Lajos: Az elégiáról. Pest, 1869, Kisfaludy-Társaság,(Aigner és Rautmann-ny.), 8+157 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal, az elülső szennylapon törésnyommal.
20407.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF