https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 273
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2638537
20396
458
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
The item is not available
2586127
20397
458
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bódás János: Gyalogút. - - versei. [Bp.], 1940., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.
The item is not available
2637280
20398
458
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2638541
20399
458
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2637831
20400
458
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3065186
20401
458
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Benne Darvas József, Veress Péter, Tamási Áron, Illyés Gyula, Németh László és mások novelláival. Kiadói papírkötésben, sérült kiadói illusztrált papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2989879
20402
458
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csongárdi Kata: Millió rózsaszál dalregény. DEDIKÁLT! Valamint Csongrádi Katát ábrázoló aláírt kártyával. hn., 1988, Szerzői. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2639844
20403
458
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel.
The item is not available
2638562
20404
458
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2977095
20405
458
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2974109
20406
458
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3029683
20407
458
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Aigner Lajos: Az elégiáról. Pest, 1869, Kisfaludy-Társaság,(Aigner és Rautmann-ny.), 8+157 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal, az elülső szennylapon törésnyommal.
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment