Number of items: 273

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Nyírő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Kiadói halina-kötés. A szerzők nyomtatott aláírásaival ellátott, számozott (1795.), névre szóló példány.
20444.

1 800 HUF

Nagy Lajos: Pincenapló. Toncz Tibor rajzaival. Bp., 1945, Hungária, 96 p.+ 12 t. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, erősen sérült gerinccel, részben szétváló fűzéssel.
20445.

1 200 HUF

Lőwy Árpád (Dr. Réthy László) tréfás versei. Kézirat. Második kiadás. Kiadják: Barátai. H.n., é.n., 66 p. Lefűzve, sérült, foltos papírmappában, helyenként sérült lapszélekkel.
20446.

1 600 HUF

Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról, a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Pesti Könyvtár. Bp., [1946], "Budapest" Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 34+(2) p. Első kiadás. A címlapot Csillag Vera, az illusztrációkat Hermann Lipót rajzolta. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20447.

1 200 HUF

20448.

1 600 HUF

20449.

1 000 HUF

Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
20450.

1 200 HUF

20451.

1 000 HUF

Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!
20452.

4 000 HUF

20453.

2 600 HUF
7,05

20454.

2 200 HUF
5,96
6,88

Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés.
20455.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF