Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372770
10965
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: A borozó filozófusa. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 18,5x8,5 cm
3372766
10966
495
Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: Magány. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 16,5x9 cm
3330627
10967
495
Olvashatatlan (Orosz G?) jelzéssel: Utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30×56,5 cm
3378190
10968
495
4600
Olvashatatlan (Rákosi?) jelzéssel, 1920-as évek: Napos udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 25x39 cm
3368871
10969
495
Olvashatatlan (Vándor?) jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. 32×24 cm.
3169906
10970
495
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Cirkuszi artisták. Tus, toll, papír. 26,5x12 cm
3284685
10971
495
Olvashatatlan jelzéssel (Barcsa Mihály?): Táncos. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 7x5 cm
3368461
10972
495
Olvashatatlan jelzéssel (Gácsi Mihály?): Halásztanya. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 21x31 cm.
3057387
10973
495
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
3355413
10974
495
2200
Olvashatatlan jelzéssel (Kanyu Zsolt?): Megyeháza, Szombathely. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (249/400). Üvegezett fakeretben, lap széel kissé foltos, 9,5×13 cm
3387020
10975
495
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva): Halászbástya. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 16x21,5 cm
3286353
10976
495
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF