Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: A borozó filozófusa. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 18,5x8,5 cm
10965.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: Magány. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 16,5x9 cm
10966.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan (Orosz G?) jelzéssel: Utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30×56,5 cm
10967.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan (Rákosi?) jelzéssel, 1920-as évek: Napos udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 25x39 cm
10968.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Olvashatatlan (Vándor?) jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. 32×24 cm.
10969.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Cirkuszi artisták. Tus, toll, papír. 26,5x12 cm
10970.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Barcsa Mihály?): Táncos. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 7x5 cm
10971.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Gácsi Mihály?): Halásztanya. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 21x31 cm.
10972.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
10973.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Kanyu Zsolt?): Megyeháza, Szombathely. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (249/400). Üvegezett fakeretben, lap széel kissé foltos, 9,5×13 cm
10974.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva): Halászbástya. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 16x21,5 cm
10975.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben
10976.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF