Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372727
10977
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, erdélyi magyar festő, XX. sz. második fele: Erdőrészlet. Olaj, farost. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben.
3331534
10978
495
3200
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően magyar alkotó: 8 db sci-fi/fantasy rajz. Golyóstoll, papír. 30x24 cm körüli méretben.
2657157
10979
495
15000
3371819
10980
495
14000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. első fele: Sétáló anya gyermekével. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 24,5x34 cm. 3390417
10981
495
Olvashatatlan jelzéssel, Kandinszkij után: Kompozíció, olaj, vászon, 60x50 cm
3372050
10982
495
Olvashatatlan jelzéssel, kínai alkotó, feltehetően XX. sz. közepe: Virágok. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 27×26 cm.
3335324
10983
495
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz második fele: Utcarészlet. Tus, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×43 cm
3377665
10984
495
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele-közepe: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80,5x61 cm
3377733
10985
495
15000
Olvashatatlan jelzéssel, német vagy osztrák festő, XX. sz. második fele: Gosau környéke, Alpok, Ausztria. Olaj, vászon. Kissé sérült (benyomódással a vásznon). 60x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
3355429
10986
495
6500
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Pipacsmező. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 24×34,5 cm
3390838
10987
495
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Vérszerződés. Olaj, vászon. Sérült. Kissé kopott fakeretben, 32×70,5 cm
2895306
10988
495
13000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF