Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286085
10941
495
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Klf. alkotók, 6 db rajz: Női akt, táncoló pár, tájképek, stb.. Klf. technikák, papír, részben olvashatatlan jelzéssel. 19,5×24 cm. 3311297
10942
495
Kondor Béla (1931-1972): Maszk, fametszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14×11 cm
3311298
10943
495
Kondor Béla (1931-1972): Rózsa az ablak mögött, fametszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14×11 cm
3356549
10944
495
Kondor Béla (1931-1972): Tükörben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
3372478
10945
495
3800
Kovács K jelzéssel: Kolozsvár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 16x14,5 cm
3074733
10946
495
Kremmer jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült, közepén hajtásnyommal, 23×32 cm
3390422
10947
495
Körmendy-Barcza jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, vászon. 40×56 cm 3379303
10948
495
8500
L. K. jelzéssel (Lotz Károly?): Szarvasmarha. Ceruza, papír. Szakadásokkal. 30×40 cm
3332429
10949
495
Lőrincz jelzéssel: Színes táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 21x14 cm
3304675
10950
495
Margitay G. J. jelzéssel. (Margitay Jakab?): Táj, távolban faluval. Olaj, vászon. Kissé sérült keretben 50x68 cm
3319670
10951
495
26000
Martyn Ferenc (1899 - 1986): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), szitanyomat, papír, utólagos (?) jelzéssel. Számozott: 96 (?)/100. Lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 54x40 cm
3355403
10952
495
Mattyasovszky jelzéssel: Vízesés. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF