Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Klf. alkotók, 6 db rajz: Női akt, táncoló pár, tájképek, stb.. Klf. technikák, papír, részben olvashatatlan jelzéssel. 19,5×24 cm.
10941.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kondor Béla (1931-1972): Maszk, fametszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14×11 cm
10942.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Rózsa az ablak mögött, fametszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14×11 cm
10943.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Tükörben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
10944.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kovács K jelzéssel: Kolozsvár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 16x14,5 cm
10945.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kremmer jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült, közepén hajtásnyommal, 23×32 cm
10946.

Rufpreis:
1 200 HUF

Körmendy-Barcza jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, vászon. 40×56 cm
10947.

Rufpreis:
6 000 HUF

L. K. jelzéssel (Lotz Károly?): Szarvasmarha. Ceruza, papír. Szakadásokkal. 30×40 cm
10948.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Lőrincz jelzéssel: Színes táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 21x14 cm
10949.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Margitay G. J. jelzéssel. (Margitay Jakab?): Táj, távolban faluval. Olaj, vászon. Kissé sérült keretben 50x68 cm
10950.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Martyn Ferenc (1899 - 1986): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), szitanyomat, papír, utólagos (?) jelzéssel. Számozott: 96 (?)/100. Lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 54x40 cm
10951.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Mattyasovszky jelzéssel: Vízesés. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28×41 cm
10952.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF