Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10870.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül, 3 db rajz (egyik hátoldalán későbbi Ruzicskay felirattal: Koncert, vasút mellett és olvasók, 15x12,5 és 17x13 cm közti méretben
10871.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Expresszív portré. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. 24x17,5 cm.
10874.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. alkotó, 3 db mű: Tájak emberekkel, szélmalommal. Akvarell, papír, kissé sérült. 14x19 és 16x23,5 cm közötti méretekben.
10879.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Beszélgetők. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, üvegen címke maradvánnyal. 25,5x19,5 cm