Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3376132
10857
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Horváth jelzéssel: Menyecske népviseletben, 1955. Akvarell, papír, paszpartuban. 39x29 cm 3209574
10858
495
3200
Ignác (?) jelzéssel: Kutya portré. Akvarell, papír. P,aszpartuban. 24x19 cm
3330609
10859
495
Ilosvai Varga I jelzéssel: Utcarészlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 34×47 cm
3266847
10860
495
3800
Ingersoll jelzéssel: James Joyce tower. Nyomat, papír. 44,5x37 cm
3189799
10861
495
Ismeretlen orosz? jelzéssel, 2 db mű: Hölgy portrék, 1933. Ceruza, papír, egy lapra kasírozva, 26×17 és 24x17 cm
3394195
10862
495
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Női és férfi akt tájban. Szén, papír. Üvegezett fakeretben. 19x19 cm
3225434
10863
495
90000
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvége. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült, antik fakeretben. 60×80 cm
3368881
10864
495
4200
J. Vollmer jelzéssel: Lovasszekér az erdőben. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 30×28 cm.
3355389
10865
495
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Vajda Zoltán képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 14×22 cm
3355390
10866
495
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Utcarészlet sétálóval. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Vajda Zoltán képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 14×23 cm
3376267
10867
495
28000
Jelzés nélkül, 1980-90 körül: Kvártett. Olaj, vászon. 80x100 cm. Apró sérüléssel. Fakeretben.
3383792
10868
495
Jelzés nélkül, 24 db mű: ifj. Kós Károly Erdély c. könyvének illusztrációi. Ceruza, papír. 15x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF