10859.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Ilosvai Varga I jelzéssel: Utcarészlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 34×47 cm