Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368507
10845
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Frenyó jelzéssel: (Frenyó Júlia?): Gesztusok. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva, 24x33 cm.
3243342
10846
495
Frid. Kochmeister jelzéssel, XIX. sz.: Táj. Tus, papír. 17x24 cm. Üvegezett fakeretben.
3390431
10847
495
6500
Fuhmann-Randeck jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon. Javított. 50×70 cm
3242878
10848
495
28000
G. Molnár Irma jelzéssel, XX. sz. eleje: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon. 100x75 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3392354
10849
495
3400
Gaál Lajos jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, papír. 21x30 cm
3392349
10850
495
3400
Gaál Lajos jelzéssel: Ruhaszárítás. Olaj, papír. 21x30 cm
3392345
10851
495
3400
Gaál Lajos jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, papír. 21x30 cm
3368626
10852
495
H Wolf jelzéssel, 2 db grafika: Apparitionen II és XII. Rézkarc, papír, 10x11 cm körüli méretekben.
3372724
10853
495
HA vagy AH jelzéssel: Király, 1967. Ceruza, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x7,5 cm
3345429
10854
495
Hall jelzéssel: Libás lány, olaj, vászon, üvegezett keretben 6x10 cm
3187720
10855
495
Hangya (...) jelzéssel (Hangya András?): Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 29×40 cm
3355396
10856
495
Horváth jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, tus, papír, üvegezett keretben, 17x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF