Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3356564
10809
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Alorain jelzéssel: Limoges. Akvarell, papír, 29,5x21 cm
3355865
10810
495
Anna jelzéssel: Napraforgók ősszel, linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 18,5×13 cm 3390593
10811
495
Anna Margit jelzéssel: Női portré. Olaj, farost. Alján sérült. 25x18 cm
3299619
10812
495
Ásztai Csaba (?-): Türkiz kép (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (6/15). Lapszéli szakadásokkal. 35x35 cm.
3392096
10813
495
Azonosítatlan jelzésekkel: 3 db kép, Tus, vegyes technika, karton, műanyag. 9x13 cm 9x7 cm
3368027
10814
495
Azonosítatlan jelzéssel: Táj, Olaj, vászon, fakeretben, 49x59 cm
3368028
10815
495
Azonosítatlan jelzéssel: Tavaszi táj, Olaj, vászon, fakeretben, 49x59 cm
3173357
10816
495
Azonosítatlan jelzéssel: Városrészlet. Filc, papír, Jelzett Üvegezett keretben 24x35 cm
3368030
10817
495
Bak Péter (1950-): A Dunánál. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. fakeretben, 49x69 cm
3319558
10818
495
3400
Balinéz mitológiai témájú festmény, jelzett Akril, vászon. Jelzett 32x44 cm
3336680
10819
495
9500
Balog jelzéssel: Asszonyok a kútnál. Olaj, farost, 43x68 cm. Dekoratív fakeretben.
3213304
10820
495
7500
Balogh jelzéssel: Alakok. Olaj, farost. 60x80 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF