Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3170213
10821
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm
2881664
10822
495
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
3271526
10823
495
Bars jelzéssel: Budapest felé. Aquatinta, papír, jelzett, üdvözlőkártyán. 16x7 cm
3388052
10824
495
BB (?) jelzéssel: Oroszlánok királya (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett a nyomaton (BB és Brend?amour, Simhart & Co,), sérült, 23x22 cm 3208574
10825
495
Benczúr Gyula után, jelzés nélkül: Olvasó nő az erdőben. Olaj, vászon, sérült. Fakeretben. 58×75 cm
3388126
10826
495
3800
Bernáth jelzéssel: Megy a gőzős. Akvarell, papír, 30,5×43 cm 3368032
10827
495
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
3211744
10828
495
48000
Bodak v. Badak jelzéssel, XX. sz. második fele: Vaddisznók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 74×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
2935876
10829
495
100
Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm 3324836
10830
495
Buday György (1907-1990): Falusi mulatság, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×10 cm
3373952
10831
495
9500
C. Marino jelzéssel: Kutya és gazdája. Olaj, falemez. 28,5x19,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3299488
10832
495
Cser B jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, kartonon. 43,5×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF