Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm
10821.

Rufpreis:
5 000 HUF

Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10822.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bars jelzéssel: Budapest felé. Aquatinta, papír, jelzett, üdvözlőkártyán. 16x7 cm
10823.

Rufpreis:
1 600 HUF

BB (?) jelzéssel: Oroszlánok királya (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett a nyomaton (BB és Brend?amour, Simhart & Co,), sérült, 23x22 cm
10824.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benczúr Gyula után, jelzés nélkül: Olvasó nő az erdőben. Olaj, vászon, sérült. Fakeretben. 58×75 cm
10825.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bernáth jelzéssel: Megy a gőzős. Akvarell, papír, 30,5×43 cm
10826.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
10827.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bodak v. Badak jelzéssel, XX. sz. második fele: Vaddisznók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 74×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10828.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm
10829.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Buday György (1907-1990): Falusi mulatság, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×10 cm
10830.

Rufpreis:
2 000 HUF

C. Marino jelzéssel: Kutya és gazdája. Olaj, falemez. 28,5x19,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10831.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cser B jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, kartonon. 43,5×30 cm
10832.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF