Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3386932
10797
495
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően 1920 körül működött festő: Árkádia. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 27×27 cm 3386905
10798
495
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Szénásszekér. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
3386878
10799
495
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően kínai művész, XX. sz. eleje: Jelenet. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben, hátoldalán Schmelcz Emil budapesti képkeretező 1930 körüli raglapjával. 38x44,5 cm
3374091
10800
495
28000
Dr. Bubó, Sólyom csőrmester, Ursula nővér és Teknőc Ernő, küldönc, a Kérem a következőt! c. rajzfilmsorozat szereplői. Vegyes technika, műanyag film. Eredeti, az 1980-as években készült rajz, lap tetején felirattal, számozással. Kissé kopott. Animációtörténeti kuriózum. Üvegezett fakeretben. 25x34 cm
3377522
10801
495
JR vagy RJ monogram jelzéssel, feltehetően 1900 körül: Fekvő női akt. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 25x39 cm 3187718
10802
495
Olvashatatlan jelzéssel (Saly Németh László?): Gondolkodó. Olaj, karton. Fakeretben. 60x40 cm
3368013
10803
495
.. Sándor Jelzéssel: Győrszentiván. Akvarell, papír .Jelzett keretben 15x22 cm
3306719
10804
495
1953 Vázlatfüzet, benne színes divatrajzokkal, zömmel grafit és akvarell.
3173379
10805
495
3 db akvarell: Ismeretlen alkotó. Városrészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül.20x14 cm Üvegezett keretben
3242141
10806
495
3800
Albe.. jelzésse? Család. Olaj, farost, jelzett 75x60 cm Kissé sérült keretben
3317746
10807
495
Almásy Aladár jelzéssel: Ülő női akt. Akvarell, ceruza, papír. 23x31 cm. Üvegezett fakeretben.
3356584
10808
495
Alorain jelzéssel: Chaumont. Akvarell, papír, 31,5x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF