Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 272
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355424
10917
495
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Mediterrán kikötő vitorlással. Gouache, papír. 48×35 cm
3368481
10918
495
Jelzés nélkül: Mestercipész (cím nélkül, karikatúra?). Vegyes technika, papír, bal alsó sarkában hajtásnyommal, 21x29,5 cm.
3252153
10919
495
Jelzés nélkül: Mosónő. Szén papír., Üvegezett keretben 31x18 cm 3378210
10920
495
Jelzés nélkül: Nyugati tér, Budapest. Rézkarc, selyem. Üvegezett fakeretben. 7x10,5 cm
3136590
10921
495
Jelzés nélkül: Pár ablak előtt. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 52x38 cm
3320509
10922
495
Jelzés nélkül: Pécs, Széchenyi tér télen. Olaj, karton, dekoratív fakeretben, 19×31,5 cm
3368025
10923
495
Jelzés nélkül: Révnél. Olaj, karton, fakeretben, 34x48 cm
3183628
10924
495
700
Jelzés nélkül: Strandon játék vitorlással. Litográfia, papír. Apró foltokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 38x50 cm.
3226477
10925
495
Jelzés nélkül: Szarvasok. Akvarell, papír, paszpartuban, 15×20 cm
3371858
10926
495
9500
Jelzés nélkül: Szélrajzok a vizen. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 26,5x33 cm.
3209818
10927
495
Jelzés nélkül: Színes formák. Olaj, vászon. 50×70 cm
3330605
10928
495
Jelzés nélkül: Színes kép. Olaj, fa. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 26x33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF