Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm
10953.

Rufpreis:
1 400 HUF

MD jelzéssel (Mesterházy Dénes?): Híd a folyó felett (Mostar?). Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12,5x16 cm
10954.

Rufpreis:
6 000 HUF

MIklós jelzéssel: Út az erdőből. Olaj, farost, kissé sérült. 34x42 cm
10955.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Molnár C. Pál (1894-1981): Modell és festő. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×11 cm
10956.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nándori jelzéssel: Versenyló lovassal. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 38,5x52 cm.
10957.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan (Csajka?) jelzéssel: A fejésből elég volt (karikatúra). Filctoll, toll, papír. Közepén hajtásnyommal. 21×30 cm
10958.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan (Gábos gy?) jelzéssel: Találkozás (karikatúra?). Tus, papír. Kissé sérült. 18,5x16,5 cm
10959.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan (Klie?) jelzéssel: Híd (Brücke). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x34,5 cm.
10960.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan (Kovács?) jelzéssel: Alföldi fények. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 45×75 cm
10961.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Olvashatatlan (Mannheim?) jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x30 cm
10962.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10963.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan (MGY?) jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon, kartonon. 31x42,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10964.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF