Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2972127
10953
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm
3368516
10954
495
MD jelzéssel (Mesterházy Dénes?): Híd a folyó felett (Mostar?). Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12,5x16 cm 3169912
10955
495
3400
MIklós jelzéssel: Út az erdőből. Olaj, farost, kissé sérült. 34x42 cm
3334827
10956
495
Molnár C. Pál (1894-1981): Modell és festő. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×11 cm
3330722
10957
495
Nándori jelzéssel: Versenyló lovassal. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 38,5x52 cm.
3137344
10958
495
Olvashatatlan (Csajka?) jelzéssel: A fejésből elég volt (karikatúra). Filctoll, toll, papír. Közepén hajtásnyommal. 21×30 cm
3313336
10959
495
Olvashatatlan (Gábos gy?) jelzéssel: Találkozás (karikatúra?). Tus, papír. Kissé sérült. 18,5x16,5 cm
3376624
10960
495
Olvashatatlan (Klie?) jelzéssel: Híd (Brücke). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x34,5 cm.
3390995
10961
495
9500
Olvashatatlan (Kovács?) jelzéssel: Alföldi fények. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 45×75 cm 3333049
10962
495
4200
Olvashatatlan (Mannheim?) jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x30 cm 3334068
10963
495
Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
3373951
10964
495
7500
Olvashatatlan (MGY?) jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon, kartonon. 31x42,5 cm. Dekoratív fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF