Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Jelzés nélkül: Színes táj. Vegyes technika, kollázs, papír. Törésnyomokkal. 43x61 cm.
10929.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Szürrealista kép. Tus, kollázs, papír. 9,5×18,5 cm.
10930.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Találkozás. Olaj, karton. 21,5x16,5 cm. Fakeretben.
10931.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Talány. Tus, papír. 11,5×23,5 cm.
10932.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Tehenek a vízparton. Akvarell, selyem, paszpartuban. 22,5x35 cm
10933.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Vörös-szürke kompozíció, vegyes technika, applikáció, vászon, 60x60 cm
10934.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Joh. Karstens jelzéssel: Tulipánföldek, 1931. Olaj, karton. 88x120 cm. Dekoratív fakeretben. / Signed Joh. Karstens, probably dutch painter: Tulip fields, 1931. Oil on board, framed. 88x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10935.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

K Spányi B jelzéssel: Táj. Olaj, fa. Fakeretben, 36×45 cm
10936.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kálák. Jelzett, színezett textil, formázott művészgipsz applikációkkal, fa keretben, teljes méret 78x58 cm
10937.

Rufpreis:
5 000 HUF

Károly E jelzéssel: Aratás. Olaj, karton. Szélén kissé sérült. 40x54,5 cm
10938.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kassák jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Kollázs, applikáció, vászon, 24×18 cm
10939.

Rufpreis:
12 000 HUF

KE jelzéssel: Vízparti fények (Dunakanyar). Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5×49,5 cm
10940.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF