Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet tájban. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16x14 cm
11001.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Don Quichote. Színes rézkarc, papír. Számozott (50/150). Üvegezett fakeretben, 12×8 cm
11002.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Drezdai részlet. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. lapon apró foltokkal. 13×18 cm
11003.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 30x42,5 cm
11004.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír. 49x38 cm
11005.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fa, ember, lovak, 2008. Rézkarc, papír. Jelzett a karcvon, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm
11006.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm
11007.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Ficus I, Alicante. Litográfia, papír, számozott (25/12), lapszéli apró szakadásokkal, 45,5x34,5 cm.
11008.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hangulatos park, 1945. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 12×16,5 cm
11009.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Hátakt. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 13,5x15 cm
11010.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet, 1988. Tus, filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 42,5x29,5 cm
11011.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Olvashatatlan jelzéssel: Juhász nyájjal és kutyával, 1935. Rézkarc, papír, paszpartuban. 18x24 cm
11012.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF