Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3284675
11001
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet tájban. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16x14 cm
3386916
11002
495
Olvashatatlan jelzéssel: Don Quichote. Színes rézkarc, papír. Számozott (50/150). Üvegezett fakeretben, 12×8 cm
3355470
11003
495
Olvashatatlan jelzéssel: Drezdai részlet. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. lapon apró foltokkal. 13×18 cm
3282383
11004
495
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 30x42,5 cm
3300065
11005
495
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír. 49x38 cm 3392267
11006
495
Olvashatatlan jelzéssel: Fa, ember, lovak, 2008. Rézkarc, papír. Jelzett a karcvon, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm
3244229
11007
495
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm
3368433
11008
495
Olvashatatlan jelzéssel: Ficus I, Alicante. Litográfia, papír, számozott (25/12), lapszéli apró szakadásokkal, 45,5x34,5 cm.
3191095
11009
495
Olvashatatlan jelzéssel: Hangulatos park, 1945. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 12×16,5 cm
3369225
11010
495
Olvashatatlan jelzéssel: Hátakt. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 13,5x15 cm
3359384
11011
495
8500
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet, 1988. Tus, filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 42,5x29,5 cm
3371598
11012
495
Olvashatatlan jelzéssel: Juhász nyájjal és kutyával, 1935. Rézkarc, papír, paszpartuban. 18x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF