Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355453
10989
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Antik rom. Rézkarc, papír. 19,5x14,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.
3330621
10990
495
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 44,5×34,5 cm
3377219
10991
495
Olvashatatlan jelzéssel: Az Az első szabad május 1 Szolnokon, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
3371945
10992
495
Olvashatatlan jelzéssel: Bajai panoráma a Dunával, 1980. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 33,5×44 cm
3391865
10993
495
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni kikötő. Olaj, karton, jelzett, paszpartuban 34x43 cm
3369643
10994
495
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni strand-sétány. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm
3354650
10995
495
Olvashatatlan jelzéssel: Bazilika (Szent István Bazilika, Budapest). Linómetszet, papír, számozott (3/I). Lapszéli kisebb elszíneződéssel. 23x23 cm
3354658
10996
495
Olvashatatlan jelzéssel: Bazilika. Linómetszet, papír, számozott (2/II). Lapszéli apró elszíneződéssel. 21x15 cm
3370082
10997
495
Olvashatatlan jelzéssel: Béke. Hidegtű, papír. 20,5x15 cm
3369245
10998
495
Olvashatatlan jelzéssel: Charles Baudelaire, 1979. Szitanyomat, papír. Számozott (7/13). 16,5x21 cm
3169917
10999
495
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet kilátással. Olaj, farost, kissé sérült. 37,5x61 cm
3170209
11000
495
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal és citrommal. Olaj, farost, fakeretben. 61x37,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF