Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Olvashatatlan jelzéssel: Antik rom. Rézkarc, papír. 19,5x14,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.
10989.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 44,5×34,5 cm
10990.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Az Az első szabad május 1 Szolnokon, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10991.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bajai panoráma a Dunával, 1980. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 33,5×44 cm
10992.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni kikötő. Olaj, karton, jelzett, paszpartuban 34x43 cm
10993.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni strand-sétány. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm
10994.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bazilika (Szent István Bazilika, Budapest). Linómetszet, papír, számozott (3/I). Lapszéli kisebb elszíneződéssel. 23x23 cm
10995.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bazilika. Linómetszet, papír, számozott (2/II). Lapszéli apró elszíneződéssel. 21x15 cm
10996.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Béke. Hidegtű, papír. 20,5x15 cm
10997.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Charles Baudelaire, 1979. Szitanyomat, papír. Számozott (7/13). 16,5x21 cm
10998.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet kilátással. Olaj, farost, kissé sérült. 37,5x61 cm
10999.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal és citrommal. Olaj, farost, fakeretben. 61x37,5 cm
11000.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF