10989.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Antik rom. Rézkarc, papír. 19,5x14,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.