Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3369099
11013
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti bölcs, 1970. Monotípia, papír. Papírra kasírozva, utóbbi széle foltos.12x10 cm
3286678
11014
495
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció I. Monotípia, papír, 45,5x35 cm
3392254
11015
495
Olvashatatlan jelzéssel: Mata Hari (női akt). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm 3354662
11016
495
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás templom. Linómetszet, papír, számozott (5/15). Lapszéli folttal. 21x13,5 cm
3372485
11017
495
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Nagyenyed. Fametszet (kézi levonat), papír. Üvegezett fakeretben, 11x9,5 cm 3368768
11018
495
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Nagymosás. Tus, papír, lap alján apró felületi sérülésekkel, 29,5×21 cm
3355449
11019
495
Olvashatatlan jelzéssel: Nápolyi részlet. Rézkarc, papír. 15x10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.
3290246
11020
495
Olvashatatlan jelzéssel: Napos udvar. Olaj, vászon. 34x47,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3355415
11021
495
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt enteriőrben. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. Hátoldalára akvarell kasírozva. 15,5×11 cm 3355418
11022
495
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, 1930. Vöröskréta, papír. Üvegezett fakeretben. 28×20 cm
3332424
11023
495
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x38 cm 3331437
11024
495
Olvashatatlan jelzéssel: Női arckép, 1954. Vegyes technika, papír. Sérült, kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37x26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF