Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 272

Olvashatatlan jelzéssel: Keleti bölcs, 1970. Monotípia, papír. Papírra kasírozva, utóbbi széle foltos.12x10 cm
11013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció I. Monotípia, papír, 45,5x35 cm
11014.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mata Hari (női akt). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm
11015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás templom. Linómetszet, papír, számozott (5/15). Lapszéli folttal. 21x13,5 cm
11016.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nagyenyed. Fametszet (kézi levonat), papír. Üvegezett fakeretben, 11x9,5 cm
11017.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Nagymosás. Tus, papír, lap alján apró felületi sérülésekkel, 29,5×21 cm
11018.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Nápolyi részlet. Rézkarc, papír. 15x10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.
11019.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Napos udvar. Olaj, vászon. 34x47,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
11020.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt enteriőrben. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. Hátoldalára akvarell kasírozva. 15,5×11 cm
11021.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, 1930. Vöröskréta, papír. Üvegezett fakeretben. 28×20 cm
11022.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x38 cm
11023.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női arckép, 1954. Vegyes technika, papír. Sérült, kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37x26,5 cm
11024.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF