Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372572
11049
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rimányi J jelzéssel: Vízparti táj, 1947. Olaj, vászon. Kissé sérült. 60x70 cm
3224281
11050
495
Sátor Boriska jelzéssel, XX. sz. eleje: A kis durcás. Ceruza, papír, fakeretben, 21x13,5 cm
3023128
11051
495
Snels J. Holland életkép. Festett üveg. Ólom keretben 20x16 cm 3330602
11052
495
Strobl Erzsi jelzéssel: Lány enteriőrben. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm
3095867
11053
495
7500
Sz (?) jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Rom. Tus, papír. Kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20x15,5 cm
3332434
11054
495
Szabó Lajos felirattal: Vízparti táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27x40,5 cm
3152817
11055
495
Szántó Piroska (1913-1998): A lovas, a ló és a hölgy. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 21,5×14,5 cm
3369460
11056
495
Szendy Arisztid (1903 - 1972): Könyves csendélet szemüveggel. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm 3295436
11057
495
Szikora B jelzéssel: Pásztorlány juhokkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×52 cm
3372676
11058
495
9500
T. Johnstone jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost, üvegezett fakeretben. 46x35,5 cm
3335132
11059
495
Takács jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 50x34,5 cm.
3368010
11060
495
Tepes jelzéssel: Tavaszi kert. Akvarell, papír Üvegezett fakeretben. 19x25 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF