Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3344994
11037
495
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos utca. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
3185542
11038
495
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Kisebb sérülésekkel .Dekoratív fakereteben. 58x76 cm
3391018
11039
495
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, 1920. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kisebb sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29,5x44 cm.
3371903
11040
495
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti kunyhó. Olaj, fa. 22,5x31,5 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben.
3377736
11041
495
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj, 1945. Akvarell, papír. 19x25,5 cm Üvegezett fakeretben
3336699
11042
495
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, 33×47 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
3377745
11043
495
Paul Groß (?) jelzéssel: Esti felhők (Abendwolken). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 29x23 cm
3377746
11044
495
Paul Groß (?) jelzéssel: Tengerpart (Brandung). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 29x23 cm
3391624
11045
495
Pleidell jelzéssel: Koldus. Tus, papír, kartonon jelezve jobbra lent a kartonon. 24x13 cm
3187719
11046
495
Polgár jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 44×30 cm
3268563
11047
495
Pólya jelzéssel: Templom a dombon. Akvarell papír, jelzés nélkül, keretben. 26x42 cm
3369283
11048
495
Rembrandt után, jelzés nélkül v. olvashatatlan jelzéssel: Jézus bemutatása a templomban, 1960. Akvarell, papír. 29x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF