11039.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, 1920. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kisebb sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29,5x44 cm.