11042.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, 33×47 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.