Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3372726
11025
495
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Nyomok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 31x21,5 cm
3185613
11026
495
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon. 53x46,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
3369923
11027
495
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, le Pont des Arts. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 25x20,5 cm
3224448
11028
495
900
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. .
3368017
11029
495
Olvashatatlan jelzéssel: Rodin után szabadon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12x9 cm
3283444
11030
495
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
3251487
11031
495
Olvashatatlan jelzéssel: Sors. Vegyes technika, papír, 25x20 cm 2743098
11032
495
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm
3368722
11033
495
Olvashatatlan jelzéssel: Szürrealista kép. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 29×20 cm.
3226622
11034
495
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, karton, fakeretben. 20×30,5 cm
3369688
11035
495
Olvashatatlan jelzéssel: Városházkapu Rothenburgban. Rézkarc, papír. Sérült. Paszpartuban. 24x18,5 cm
3355766
11036
495
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok (cím nélkül), 2009. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/20 számozással. 30x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF