10984.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele-közepe: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80,5x61 cm