10979.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm