10967.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Olvashatatlan (Orosz G?) jelzéssel: Utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30×56,5 cm