10975.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva): Halászbástya. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 16x21,5 cm