10972.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Gácsi Mihály?): Halásztanya. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 21x31 cm.