Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Roy, [Just Jean Étienne]: Histoire de l'Algérie depuis les temps les plus anciens jusqu'a nos jours. Tours, 1844, Alfred Mame et Fils, 3 sztl. lev.+ 379 p.+ 2 t. Francia nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal.
19078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lloyd Útikönyvek - Magyarország. Képekkel, műmellékletekkel és térképekkel. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1930, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, 584 p.+ 25 t.+ 12 (kihajtható térképek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi bejegyzésekkel.
19079.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1934 Turistaság és Alpinizmus XXIV. évf. 1-12. szám, 1934. jan.-dec. Teljes évfolyam. Szerk.: Vigyázó János. Bp., Ifj. Kellner Ernő. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésekben, az utolsó szám borítója leszakadt, részben szakadt borítókkal.
19080.

Rufpreis:
2 400 HUF

Isaszegi Adattári Közlemények 1. sz. Szerk.: Kovássy Zoltán, Szathmáry Zoltán. Isaszeg, 1973., Isaszegi Falumuzeum Baráti Köre, 27 p. Papírkötésben. Megjelent 500 példányban. Benne a Isaszegi Falumzeum Muzeumbarátok Köre fejléces meghívójával
19081.

Rufpreis:
2 000 HUF

19082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 279 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, sérült gerinc, foltos lapok
19083.

Rufpreis:
2 400 HUF

Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Bp., é.n., Franklin-Társulat, negyedik kiadás. 323p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, laza kötéssel, kis kopással
19084.

Rufpreis:
2 400 HUF

Debreceni képeskönyv. Vásáry István Debrecen sz. kir. város polgármestere előszavával. Összeáll.: Ecsedi István és Nyilas-Kolb Jenő. Magyar tájak, magyar városok III. köt. Bp., én. (cca 1930),Somló Béla, 122 p. A borító Kner Albert terve. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
19085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp., 1956, Sport. 1. kiadás. Kiadói papírkötés.
19086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lincoln Li: Student Nationalism in China, 1924-1949. SUNY Series in Chinese Philosophy and Culture. Albany, 1994, State University of New York Press, X+209 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
19087.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hajdú Mihály: Budapest utcaneveinek névtani vizsgálata. Nyelvtudományi Értekezések 87. sz. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó, 52+(2) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, részben kissé fakó borítóval.
19088.

Rufpreis:
2 000 HUF

19089.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF