Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

19102.

Rufpreis:
1 400 HUF

19103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Cservenyák László: Nyíregyháza örökváltsága. Nyíregyházi Kiskönyvtár 3. szám. Nyíregyháza, 1969. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
19104.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Gergő Elek: A moldvai magyar telepekről. Buda, 1838. REPRINT! Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19105.

Rufpreis:
1 800 HUF

19106.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szigethy Ödön: Zalavármegye rövid leirása a népiskolák III-ik osztálya számára. Hetedik javitott kiadás. Tapolcza, /1922,/ Löwy B. 40 l, 5 t. lapsz. belül, szövegk. ill. Tűzve, kiadói borítóban.
19107.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyócsi László: Somogyvárról jelentem. Tudósítás a romkertből. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Szerzői. A szerző saját fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radó Dezső: Fák a betonrengetegben. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Oszkár: Mienk a világ - Egy hatodikos diák kalandos útja Európán keresztül. Szeged, 1936. Árpád Nyomda. Átkötött kartonált papírkötésben, eredeti papírborító felhasználásával
19110.

Rufpreis:
2 400 HUF

Flaubert, Gustave: Egyiptomi utazás. Bp., 2000, AKG Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. Bp., 1989., Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés. 653p.
19112.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin, XVI+528 p. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, sérült gerinccel.
19113.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF