Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes krónikája. Székely Nemzeti Múzeum füzetek II. sorozat 1. sz. Sepsiszentgyörgy, 1991., Székely Nemzeti Múzeum,(Kovászna,IGE-ny.), Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Budapesti hivatali útmutató. Szerk.: Dr. Berecz Sándor. Kézikönyv a Székesfővárosi Közhivatalokkal kapcsolatos összes közigazgatási tudnivalókról. Bp., 1939, Athenaeum, 410+1 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyommal, egy lapon javítással, foltos.
Szigethy Ödön: Zalavármegye rövid leirása a népiskolák III-ik osztálya számára. Hetedik javitott kiadás. Tapolcza, /1922,/ Löwy B. 40 l, 5 t. lapsz. belül, szövegk. ill. Tűzve, kiadói borítóban.
Gyócsi László: Somogyvárról jelentem. Tudósítás a romkertből. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Szerzői. A szerző saját fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kiss Oszkár: Mienk a világ - Egy hatodikos diák kalandos útja Európán keresztül. Szeged, 1936. Árpád Nyomda. Átkötött kartonált papírkötésben, eredeti papírborító felhasználásával