Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Dr. Batthyány-Strattmann László dombormű a Semmelweis Egyetemen. Bp., 2012, Semmelweis. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19138.

Rufpreis:
1 600 HUF

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I. Bp., 1938, Révai, 6+260 p. +8 (fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19139.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1930-1940 Stoits György: Merre menjek Budapest. Útmutató lépten-nyomon, térkép és utcajegyzék. Bp., Dóczi Sándor-ny., 32 sztl. lev. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942., Officina, 67+3 p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
19141.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kozma Ferenc: Keserves utak. Riportok a Magyarországról kitelepített németekről. (Bp.), 1991, Pátria Nyomda, 131+(5) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
19142.

Rufpreis:
1 600 HUF

Speck István: A Sziklai - ügy Budakeszi, 1956. Budakeszi, 2011, Budakeszi Kutlúra Alapítvány. Kiadói papírkötés.
19143.

Rufpreis:
1 800 HUF

Százhalombatta története. Állandó kiállítás vezetője. Szerk.: Poroszlai Ildikó, Vicze Magdolna. Százhalombatta, 1998, "Matrica" Múzeum, 50 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb foltokkal.
19144.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kürti Béla: Eltűnt iskolák nyomában. A polgári iskola története és művelődéstörténeti szerepe Cegléden, 1869-1948. Cegléd, 1989, Kossuth Múzeum, 115+(5) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kürti Béla: Fejezetek a ceglédi sport múltjából (1884-1984). Cegléd, 1984, Cegléd Város Tanácsa, 190+(2) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban.
19146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hidvégi Lajos: Ceglédi históriák. Történeti elbeszélések. Cegléd, 1981, Ceglédi Városi Tanács V.B. Művelődési Osztálya, 59+(5) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban.
19147.

Rufpreis:
1 800 HUF

Andy Gravette: Kanári-szigetek. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
19148.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapesti ingatlanok címtára 1942. Budapest székesfőváros polgármestere 61813/1942. és 62099//1942. számú határozata, a Magy. kir. Pénzügyigazgatóság hozzájárulása alapján az adószámviteli osztályok és kataszteri hivatalok által rendelkezésre bocsájtott hivatalos adatokból, a telekkönyvből, valamint egyéb munkákból összeállítva. (Bp.), (1943.), Solo Kereskedelmi Bank rt., (Ráth-ny.) 406 p.+8 t + 38 (mellékletek: Változások feljegyzése) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal, szétvált, széteső, rossz állapotban.
19149.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF