Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Pongrácz Kálmán előszavával. Bp., 1954., Jogi és Államigazgatási Könyv- és Folyóiratkiadó, 391 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3100 példányban.
Helytörténeti témájú füzetek, kiadványok, össz. 12 db: Papp József: Hortobágy-puszta néprajza.; Magyarország tájai sorozat 8 füzete; Magyarország megyéi 3 száma (Zala, Vas, Komárom-Esztergom). Vegyes állapotban.
V. Molnár Zoltán - Kovács Géza: Kistájak ölelésében. Sárvár és térsége. Szombathely, 2012, MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt., 94+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel és beragasztással.
Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.
Bán Éva et al. (szerk.): Óbuda. Bp., 1985, III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 209+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.