Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Lestyán Sándor: A százéves Soproni Takarékpénztár. 1842-1942. Sopron, 1942, Soproni Takarékpénztár, 46 p.+1 (kihajtható hasonmás) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19114.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Pongrácz Kálmán előszavával. Bp., 1954., Jogi és Államigazgatási Könyv- és Folyóiratkiadó, 391 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3100 példányban.
19115.

Rufpreis:
2 400 HUF

1993 Aquincum V. évf. 1-12. sz. Szerk.: Soós Kálmán. Az elülső szennylapon a szerkesztő, Soós Kálmán DEDIKÁCIÓJÁVAL. Egybekötve, egészvászon-kötésben.
19116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helytörténeti témájú füzetek, kiadványok, össz. 12 db: Papp József: Hortobágy-puszta néprajza.; Magyarország tájai sorozat 8 füzete; Magyarország megyéi 3 száma (Zala, Vas, Komárom-Esztergom). Vegyes állapotban.
19117.

Rufpreis:
2 000 HUF

V. Molnár Zoltán - Kovács Géza: Kistájak ölelésében. Sárvár és térsége. Szombathely, 2012, MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt., 94+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19118.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel és beragasztással.
19119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Lexikon. I-II. köt. (A-K; L-Z). Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19120.

Rufpreis:
2 400 HUF

19121.

Rufpreis:
2 000 HUF

19122.

Rufpreis:
2 000 HUF

19123.

Rufpreis:
2 400 HUF

19124.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bán Éva et al. (szerk.): Óbuda. Bp., 1985, III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 209+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19125.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF