Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Apám Óbudája. Seidl József fényképei alapján összeáll.: Silló-Seidl György. Bp., 1986, Táltos, 115+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19090.

Rufpreis:
2 000 HUF

19091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gróf Hofmannsegg utazása Magyarországon 1793-1794-ben. Bp., 1887, Franklin. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19092.

Rufpreis:
2 000 HUF

19093.

Rufpreis:
1 800 HUF

A nagyváradi kir. jog- és államtudományi kar almanachja 1887/88-ról. Tizennegyedik évfolyam. Nagyvárad, 1888, Hűgel Ottó-ny., 45+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19094.

Rufpreis:
2 800 HUF

Prohászka Ottokár: Elbeszélések és útirajzok. Szent István Könyvek 12. sz. Bp., 1923., Szent-István-Társulat, 213 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
19095.

Rufpreis:
1 400 HUF

Endrédy Zoltán Sándor: Boldogasszony Sopron felett. Diebold Károly fotóival. Sopron, 1948, Városplébánia Kultúrbizottsága (Röttig-Romwalter-ny.), 71+(1) p. Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
19096.

Rufpreis:
2 800 HUF

Avar Gyula: Utazás a Szepességben. Bp., 1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 98 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.
19097.

Rufpreis:
2 800 HUF

19098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cserjés János - Hajtun József: A Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Csepel 1919-1969. (Bp., 1969), XXI. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói harántalakú papírkötés, kiadói kartontokban. + 1969 Bp., Budapest Főváros XXI. ker. Tanács Végrehajtóbizottság elnökének a kiadványhoz mellékelt levele, Kardos Vilmos tanácselnök, ill. Borbély Sándor (1931-1998) kommunista politikus, a Munkásőrség utolsó országos parancsnoka aláírásával
19099.

Rufpreis:
2 400 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval.
19100.

Rufpreis:
2 400 HUF

A mai Budapest. Emlékkönyv útmutatóval és tervrajzzal. Kahn József "An Illustrated Guide to Budapest" czímű angol könyve után átdolgozta Áldor A. Bp., 1893, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) cs. és kir. udvari könyvkereskedés kiadóhivatala. Érdekes illusztrált könyv Budapestről, korabeli reklámokkal. Kiadói szétesett félvászon-kötés, kijáró lapokkal.
19101.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF