Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjúsági Könyvtár 10. sz. Bp., [1926], Pallas, 134 p. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
Kiss Attila Lapis László: A Szerencsi Bocskai István Gimnázium Története (az iskola létrejöttétől napjainkig 1954-1994) Szerencs, 1994. 213p.. Kiadói papírkötésben
Dr. Halász Lajos - Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona országainak helységnévtára. 1926. évi kiadás. I. rész Csonka-Magyarország Bp., 1926, Fővárosi Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Dr. László Somogyi: Die Burgenländischen Magyaren - Geschichte, Geographie, Siedlung, Ethnikum, Sozialstruktur. Szekszárd, cca 2000, kartonált papírkötés, borítón kis sérüléssel.
Michael Leech: New York. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Nemeskürty István Gondozásában és tanumányával az 1633-as lőcsei kiadás alapján. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
Grellmann, Heinr. Moritz Gottl: Statistische Aufklärungen über wichtige Theile und Gegenstände der österreichischen Monarchie. Erster Band. Göttingen, 1795 Vandenhoek und Ruprecht. X.+ 598p. Kissé sérült papírkötésben,
Paul Harcourt Davies: Ciprus. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. + 3 db további térkép és nyomtatvány
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Bp., 1991, Pátria. Harmadik kiadás. Az 1906-os kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, térkép-melléklettel.