Površina i katastralni čisti prihod poreznih obcina županije Bjelovarsko-križevačke po težatbenim vrstima i razredima. Bp., 1915, M. Kir. Állami Nyomda, 142+(2) p. Horvát nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, felvágatlan lapokkal.
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.
Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.