Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Officina Képeskönyvek 40.... https://www.darabanth.com/de/493-Fernauktion/493.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500014/Trencsenyi-Waldapfel-Imre-Pest-budai-muzsa-Officina-Kepeskonyvek-40-Bp-1942-Officina-67plus3~II3382347
3382347
19141
493
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942., Officina, 67+3 p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
: nk