19085.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Debreceni képeskönyv. Vásáry István Debrecen sz. kir. város polgármestere előszavával. Összeáll.: Ecsedi István és Nyilas-Kolb Jenő. Magyar tájak, magyar városok III. köt. Bp., én. (cca 1930),Somló Béla, 122 p. A borító Kner Albert terve. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.