19082.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 381 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5100 példányban.