Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 279 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, sérült gerinc, foltos lapok