19079.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
Lloyd Útikönyvek - Magyarország. Képekkel, műmellékletekkel és térképekkel. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1930, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, 584 p.+ 25 t.+ 12 (kihajtható térképek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi bejegyzésekkel.