Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Frans Masereel (1889-1972), 2 db grafika: Gondolkodó és a munka szimbólumai. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 10x8 és 16x11 cm
10587.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makoldy Sándor (1890-1957): Verebélyi id. Verebély Tibor (1875-1941) orvos, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x13 cm
10588.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Venczell Béla (1882-1945) operaénekes, színész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x13 cm
10589.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Yolland Arthur irodalomtörténész, magyar bajnok teniszező, labdarúgó, edző és magyar nemzetközi labdarúgó-játékvezető portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
10590.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Méhes László (1944-2022): Megáradt Tisza, 2009. Tempera, papír. Jelzett a hátoldalán. 5x14,5 cm.
10591.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mester Béla (1950-): A probléma az ókorban kezdődött. Pasztell, pigment, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 42x57,5 cm
10592.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10593.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Molnár Iscsu István (1947-): "Heves párbeszéd". Rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 29×19 cm.
10595.

Rufpreis:
5 000 HUF

Morschhauser Miklós (1935-): Sárszentlőrinc, evangélikus templom. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34x24 cm
10596.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mikola András (1884-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelztett, lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 16×24 cm
10597.

Rufpreis:
10 000 HUF

M. Németh Márta (1966-): Összebábozódás, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VIII számozással. 36x23 cm
10598.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Mónika (1971-): "Szöget ütött a fejembe", 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VII. számozással. 20x30 cm
10599.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF