Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3377044
10587
492
Frans Masereel (1889-1972), 2 db grafika: Gondolkodó és a munka szimbólumai. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 10x8 és 16x11 cm 3377457
10588
492
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Verebélyi id. Verebély Tibor (1875-1941) orvos, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x13 cm 3377454
10589
492
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Venczell Béla (1882-1945) operaénekes, színész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x13 cm
3377452
10590
492
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Yolland Arthur irodalomtörténész, magyar bajnok teniszező, labdarúgó, edző és magyar nemzetközi labdarúgó-játékvezető portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
3371584
10591
492
Méhes László (1944-2022): Megáradt Tisza, 2009. Tempera, papír. Jelzett a hátoldalán. 5x14,5 cm. 3378299
10592
492
Mester Béla (1950-): A probléma az ókorban kezdődött. Pasztell, pigment, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 42x57,5 cm 3375690
10593
492
46000
Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3372257
10595
492
Molnár Iscsu István (1947-): "Heves párbeszéd". Rézkarc, papír, jelzett. Fakeretben. 29×19 cm. 3371933
10596
492
Morschhauser Miklós (1935-): Sárszentlőrinc, evangélikus templom. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34x24 cm 3377763
10597
492
Mikola András (1884-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelztett, lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 16×24 cm
3370606
10598
492
M. Németh Márta (1966-): Összebábozódás, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VIII számozással. 36x23 cm
3370567
10599
492
Magyar Mónika (1971-): "Szöget ütött a fejembe", 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VII. számozással. 20x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF