Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Lila Mookerjee (1947-): Formák (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 2/10 számozással. Lapon néhány kevés kisebb folttal, lapszéli gyűrődéssel. 26x15,5 cm
10600.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Baromfiudvar. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 29,5×39,5 cm
10602.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 11/35 számozással, 40x28 cm
10603.

Rufpreis:
4 000 HUF

Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelzett. L 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
10604.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

10605.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10606.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Makoldy Sándor (1890-1957): Prof. Dr. Zimmermann Ágoston orvos portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10607.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton 11×15 cm
10608.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Molnár Erika (-): Álomból ébredés, 2005. Litográfia, papír, jelzett, VI/XV számozással, 36x24 cm
10609.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mihályfi Mária (1946-): Eső Zebegényben. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Plexiüvegezett keretben. 23,5×30,5 cm
10610.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Luigi Merlo (-): Kirándulók. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: X/X. Üvegezett fakeretben. 10×14,5 cm
10611.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja, bal szárny. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 10/35 (?) számozással, 40x14 cm
10612.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF