Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3370448
10600
492
Lila Mookerjee (1947-): Formák (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 2/10 számozással. Lapon néhány kevés kisebb folttal, lapszéli gyűrődéssel. 26x15,5 cm 3368742
10602
492
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Baromfiudvar. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 29,5×39,5 cm 3355026
10603
492
Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 11/35 számozással, 40x28 cm 3333077
10604
492
160000
Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelzett. L 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
3284193
10605
492
38000
3306200
10606
492
40000
3345700
10607
492
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Prof. Dr. Zimmermann Ágoston orvos portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
3355354
10608
492
Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton 11×15 cm 3355804
10609
492
Molnár Erika (-): Álomból ébredés, 2005. Litográfia, papír, jelzett, VI/XV számozással, 36x24 cm
3355400
10610
492
Mihályfi Mária (1946-): Eső Zebegényben. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Plexiüvegezett keretben. 23,5×30,5 cm
3355438
10611
492
Luigi Merlo (-): Kirándulók. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: X/X. Üvegezett fakeretben. 10×14,5 cm 3355017
10612
492
Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja, bal szárny. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 10/35 (?) számozással, 40x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF