Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355379
10613
492
Molnár Gabriella (1940-): Bazilika, Esztergom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (66/120), 25×22 cm 3355368
10614
492
Moles Béla (-): Az ördög maga, 2004-2005. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett klipsz keretben, 22×16 cm 3355360
10615
492
4400
Henri Matisse (1869-1954): Alvó női akt, cinkográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 20×15 cm 3355362
10616
492
4400
Henri Matisse (1869-1954): Fekvő akt, cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 13×16 cm 3354888
10617
492
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 24/50, alján szakadással. 50x39 cm 3354756
10618
492
Marosán Ferenc (1962-2015): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1999. Indigónyomat, tojáslevonat, papír, jelzett. II/III számozással. Bal alsó és felső sarkában ázásnyommal. 50x35 cm
3251282
10619
492
4200
Molnár C. Pál (1894-1981): Római utca. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm 3251281
10620
492
4200
Molnár C. Pál (1894-1981): Kóristák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3359508
10621
492
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm
3356880
10622
492
5500
Magyar István (1949-2023): Táj fákkal, 1984. Olaj, kréta, karton, jelzett. 47x41 cm 3336479
10624
492
19000
Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm
3331314
10625
492
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Női akt, 1907. Ceruza, színes ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró sérüléssel, lap sarkaiban rajzszög ütötte apró lyukakkal. 33x24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF