Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2879466
10765
492
26000
3095981
10766
492
3192263
10767
492
26000
Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm
3061180
10768
492
38000
3360262
10769
492
Somlai Vilma (1938-2007): Bartók Béla, Kékszakállú Herceg Vára. Fametszet, kollázs, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 11×18,5 cm
3355373
10770
492
Maja-Lisa Sjögren (-): Sejtelmes téj, 1990. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 20×13 cm
3359052
10771
492
3354704
10772
492
Stefanovits Péter (1947-): Gyakorlat II, 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV/IV. számozással. 32,5x35 cm 3356995
10773
492
4200
Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti öböl. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
3299653
10775
492
Sulyok Gabriella (1939-): I. (Nagy) Lajos király (1342-1382) portréja. Rézkarc, papír. Jelzett. 39,5x29 cm. 3299388
10776
492
Somodi László (1919-1995): Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 19×29 cm
3210050
10777
492
15000
Stefániay Edit (1936 - ): Szépség. Tűzzománc kép fém lemezen, bőr keretben, jelzett a hátoldalon, 24x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF