Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10765.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10766.

Rufpreis:
5 000 HUF

Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm
10767.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10768.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Somlai Vilma (1938-2007): Bartók Béla, Kékszakállú Herceg Vára. Fametszet, kollázs, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 11×18,5 cm
10769.

Rufpreis:
5 000 HUF

Maja-Lisa Sjögren (-): Sejtelmes téj, 1990. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 20×13 cm
10770.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10771.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Stefanovits Péter (1947-): Gyakorlat II, 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV/IV. számozással. 32,5x35 cm
10772.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti öböl. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10773.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10775.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somodi László (1919-1995): Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 19×29 cm
10776.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stefániay Edit (1936 - ): Szépség. Tűzzománc kép fém lemezen, bőr keretben, jelzett a hátoldalon, 24x14 cm
10777.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF